Ürün Detayı

Pvc Kaplı Tel Örgü

Ürün Kodu: 0

Tel örgü sistemlerinde özellikleri ani sıcaklık değişimlerine dayanıklı olması nedeniyle sık tercih edilen PVC kaplı tel örgü uzun ömürlü bir tel örgü sistemidir. Renkleri solmayan ve çatlama yapmayan PVC Teller istenilen renklerde tercih edilebilir. Halı sahalarda gördüğünüz tel çeşididir. Yaşam alanlarında sıklıkla karşımıza çıkan bir modeldir. Güneş ışınlarına karşı yüksek dayanıklılık gösterir. Estetik görünümüyle de uygulandığı alana uyum sağlar. Geri dönüşüme uygun malzemeden üretilir. Korozyona karşı dayanıklı olması tercih edilme nedenleri arasındadır. Diğer tel bariyer sistemlerinde göre daha fazla tercih edilir. Özellikle bahçelerin çitle çevrilmesinde çok tercih edilmektedir.

PVC Kaplı Tel Örgü Özellikleri

En önemli özelliği sıcaklığa ve güneş ışınlarına karşı dayanıklı olmasıdır. Yumuşak ve esnek yapısına rağmen sağlamdır. Yıkanabilme özelliğine sahiptir ve yanmaz.  Ekonomik maliyetli tel örgü çözümleri arasında yer alır. PVC tel örgü galvanizli sıcak daldırma tel üzerine PVC granül kaplama olarak üretilir. En yaygın olarak kullanılan rengi yeşildir. Tellerin dışı sıcak daldırma galvaniz kaplıdır.  Çevre güvenliği için yaygın olarak kullanılan bir çit modelidir. İmalatını yaptığımız PVC tel örgüler konusunda tüm sorularınızı bizimle iletişime geçerek yanıtlayabilirsiniz. UV ışınlarına karşı en dayanıklı tel çitler bunlardır. Beton direkli ve boru direkli olarak uygulama seçenekleri bulunur. Dekoratif özelliği açısından da diğer tel çitlerden farklıdır.

PVC Kaplı Tel Örgü Nasıl Uygulanır?

 40×40 mm, 50×50 mm, 60×60 mm göz aralığında uygulanabilir. Göz aralığı kullanım alanına göre değişmektedir. Bir halı saha ile bir tenis kortunda kullanılan tel örgülerde göz aralığı farklı olmaktadır. Tel örgü yüksekliği alan ihtiyacına göre değişebilir Halı saha gibi yerlerde genellikle 6 metre kadardır. PVC kaplı tel örgü montajında gergi teli kullanılmaktadır. Direklere ve gergi eline çitler sıkıca bağlanır. Montajın çok sağlam şekilde yapılması önemlidir. Ağaçtan yapılmış kazıklara da metal direklere de uygulanabilir. Önemli olan birbirine iyice bağlanması ve sabitlenmesidir. Tellerin gerginliği çok iyi olmalıdır. Tel çit uygulamaları konusunda uzman olan firmamıza danışarak istediğiniz bölgeyi sağlam tel çitle çevirebilirsiniz.